Pozdravljeni bralci in bralke!

Minilo je že pet mesecev šole, hkrati pa nas je pozdravilo novo leto 2023. Končuje se tudi 1. ocenjevalno obdobje. Upam, da vam je uspelo nabrati takšne ocene, kot ste si jih želeli, zdaj pa nas že pozdravljajo zaslužene zimske počitnice. Želim vam čudovite počitnice z domačimi, pa naj bo to na smučišču, v termah, na morju ali na domačem kavču s skodelico vroče čokolade.

V četrti številki boste izvedeli več o športnem dogajanju na šoli, o Avatarju 2, Dwaynu Johnsonu, obisku šole v Lipnici. Izpustili ne bomo niti FLL-ja, spomnili vas bomo pa tudi na praznik, ki se približuje v začetku prihodnjega meseca. Ja, to je kulturni praznik, posvečen našemu pesniku Francetu Prešernu. Na zadnji strani pa se tudi tokrat lahko zabavate in kratkočasite.