Poslovili smo se od devetošolcev, vse ostale učence pa čaka le še nekaj dni pouka pred poletnimi počitnicami.

Letošnji devetošolci, generacija 2012–2021, so se odpravili novim dogodivščinam naproti.

Ob zaključku osnovne šole so si sedaj prislužili počitnice, verjetno pa se nekateri že spogledujejo z naslednjim korakom svojih mladih življenj – srednjo šolo.

Brezplačna fotografija: sončni zahod, zahodni obali, Amerika | HippopxV petek, 11. junija, so učenci s svojimi razredniki in sorazredniki pripravili zaključno prireditev za učence nižjih razredov. V torek, 15. junija, je sledila še valeta in zadnje slovo od šole.

Pred nami je dolgo vroče poletje.

Čas za počitek, sprostitev, hlajenje v senci s pomočjo ledeno hladne limonade, plavanje, sprehode, kolesarjenje, kino, nakupe in še kaj, v kratkem čas za … počitnice.

Karkoli boste počeli in kjerkoli boste, veselite se, spočijte se, napolnite si baterije.

Nasvidenje, do septembra…

24. junija je zadnji dan pouka. Začnejo se počitnice šolskega leta 2020/2021, za katerega lahko mirno rečemo, da ni bilo čisto navadno.

Poletne počitnice. Naj vam ne minejo prehitro. In ne pozabite čisto na šolo, tako da boste vedeli, kam se vrniti septembra. Do tedaj pa … nasvidenje, se vidimo.