V četrtek, 1. 12 je na OŠ Puconci potekala prireditev Pričarajmo nasmeh. Predstavili so se učenci podružničnih šol, vrtca in centralne šole. Učenci so na dobrodelni prireditvi prejeli tudi koledar.

Vrteški otroci so se predstavili s pesmijo o štirih letnih časih. Ravnatelj Štefan Harkai in župan Ludvik Novak pa sta pozdravila goste. Zaplesale so učenke iz 5. razreda, učenci iz POŠ Mačkovci pa so nam predstavili igro o tem, kako je v gozd prišla pomlad. Na prireditvi so sodelovali tudi učenci mladinskega pevskega zbora. Učenke iz POŠ Bodonci so zaplesale ples o poletju. Naši učenci so se predstavili tudi z igranjem na harmoniko, klavir, kitaro in flavto. S pesmijo Snežinke nas je razveselil tudi otroški pevski zbor. Za konec pa seveda ni smela manjkati še trenutno najbolj aktualna pesem Lučke, ob kateri so zaplesale učenke iz 5. razreda.