Učenci 7. razredov so se 21. februarja odpravili v šolo v naravi. Teden so preživeli v naravi in ob morju.

Učenci 7.a razreda so se odpravili v dom Breženka, učenci 7. b, 7.c in 7. d oddelkov pa v dom Burja. Po predstavitvi programa in pravil so se učenci namestili v sobe in se razdelili v dve skupini. Prva je odšla na lokostrelstvo, druga pa na predstavitev in pohod, kjer so si učenci ogledali kipe v naravi. Po večerji je ena skupina odšla na sprehod, druga pa si ogledala ozvezdje.

Teden je bil poln raznolikih dejavnosti v naravi. Učenci so se zjutraj razgibali in uživali na soncu. Urili so se v orientaciji in imeli delavnice o začimbnicah in dišavnicah. Učili so se, kako preživeti v naravi in raziskovali bibavico. Manjkale niso niti večerne športne igre. Zadnji dan so po zajtrku opravili še zadnje dejavnosti, orientacijski pohod in ogled solin, potem pa spakirali kovčke in se po okusnem kosilu odpravili domov. Domov so se vrnili polni pozitivnih vtisov, saj so preživeli prekrasen teden šole v naravi.