22.februarja 2021 smo se osnovnošolci znova vrnili v šolske klopi.

Večino učencev in učiteljev je verjetno zelo srečnih, da smo se lahko vrnili v šolo in se lahko izobražujemo na način, ki nam je bolj blizu in znan. Čeprav smo se vrnili v šolo, veljajo pravila, ki nam ne dovoljujejo druženja oziroma mešanja z učenci izven našega “mehurčka”, zato so prepovedani krožki, izbirni predmeti in priprave na tekmovanja. Učenci se zadržujemo v svojih učilnicah tudi v odmorih, ki smo skoraj vedno izrabili za druženje z učenci iz paralelke ali z učenci nižjih razredov. Veliko učencev je najverjetneje jeznih, da še zunaj morajo nositi maske, vendar so taka pravila in če se jih bomo držali,se lahko hitro spet družimo z ostali učenci izven našega “mehurčka”. Izkoristite ta čas, da se bolje spoznate med seboj ter se družite,j mi, učenci 9. razredov, pa se prihodnje leto več ne bomo videli kot en razred vsi skupaj.

Ostanite zdravi in upoštevajte pravila.

Ema Gumilar