Dragi bralec, draga bralka pred tabo so novoletne počitnice, končno je prišla na vrsto pavza, da malo odmisliš šolo. Toda ali res lahko popolnoma v počitnicah pozabimo na šolo?

Počitnice so vedno namenjene počitku tako psihično  kot tudi fizično. Še posebej v teh časih, ko je vse drugače, si je potrebno vzeti pavzo. Zato menim, da vse, kar še imate za šolo, dokončate čim prej in se nato zares odpravite na počitnice:). Ne pozabite, da si je potrebno vzeti čas zase in za svojo družino. Imejte se lepo v krogu najbližjih, kakšen dan v počitnicah si pa lahko vzamete, da kakšno snov ponovite, utrdite … Ne pozabite se imeti v super in delajte kar vas veseli (seveda vse v mejah normale in vse pod pogoji upoštevanja trenutnih ukrepov). Igrajte se z družino družabne igre, poglejte kakšen film, uživajte v svoji najljubši glasbi … Ne pozabite tudi kdaj pa kdaj kaj pospraviti, pomagati staršem  … V počitnicah pa se poskušajte držati tudi čim bolj stran od računalnika. Namreč zaradi šole na daljavo smo primorani biti na računalnikih, telefonih, zato si v teh počitnicah vzemite pavzo tudi od tega;).

No sedaj, pa dovolj, gremo na POOOČČIITTNNIICE …juhuu …:)

Pa lep praznični pozdrav!

Rebeka Sukič