Naša šola je uspešna na mnogih področjih, med drugim tudi na področju šolskih tekmovanj. Eno izmed teh je šolsko tekmovanje iz logike, ki se je odvijalo 26. septembra 2019. Uspešnih je bilo kar nekaj učencev, a le nekateri so se uvrstili na državno tekmovanje.

Foto: unsplash.com, Antoine Dautry

Kakor že prejšnja leta, se je tudi letos na Osnovni šoli Puconci odvijalo tekmovanje iz logike, na katerem je bilo uspešnih kar nekaj učencev. Na državno tekmovanje so se namreč uvrstili devetošolka Petra Ouček, osmošolka Lara Bernjak in sedmošolec Nik Tivadar. Državno tekmovanje iz logike se je odvijalo 19. oktobra 2019. Čez nekaj časa so bili rezultati objavljeni in ti so povedali, da bo Petra za svoje znanje pridobila srebrno priznanje iz logike. Podelitev priznanj je bila 28. novembra 2019 v Maximusu v kinodvorani. Iskrene čestitke vsem, ki ste tekmovali v znanju iz logike s strani novinarjev šolskega časopisa!

Nika Titan