Učenci 9. razredov smo se v sredo odpravili na delavnice na SPTŠ z namenom, da spoznamo različne poklice za našo prihodnost.

Potekalo je več različnih delavnic, od računalniških do oblikovalskih ter vse do mizarskih. Vsak učenec si je izmed 27 delavnic izbral tisto, ki ga je zanimala. Delavnic se je udeležilo več šol na območju Pomurja.
Delavnice so bile zabavne in zanimive, na njih smo spoznali različne poklice in vse o nadaljnjem šolanju. Spoznali smo tudi nove prijatelje, ki bodo v prihodnosti mogoče naši sošolci. Po končanih delavnicah so nam profesorji razkazali njihovo šolo in še vse ostale dejavnosti, ki se dogajajo v njej. Vsi smo uživali in upamo, da so delavnice učencem pomagale pri odločitvi za nadaljnje šolanje. Na koncu smo se učenci z avtobusom odpravili nazaj na našo šolo in tam opravili kosilo ter se odpravili domov s prvimi avtobusi.

Kaja Car, Petra Ouček